Styrelse

Topp 100s styrelse består för närvarande av ordförande, vice ordförande och sex ledamöter.
För kontakt, klicka på respektive namn för att skicka e-post.

Ordförande

Roger Ossmin | roger.ossmin@topp100.org | Telefon 070-314 94 86

Ledamöter

Anna Nestun | anna.nestun@topp100.org | Telefon: 072-559 01 81
Charlotte Rohlin | charlotte.rohlin@topp100.org | Telefon: 070-231 96 80
Ulf Sundin | ulf.sundin@topp100.org | Telefon: 070-932 31 49
John Bergmar | john.bergmar@topp100.org | Telefon: 072-213 27 33
Hans Lorentzon | hans.lorentzon@topp100.org | Telefon: 070-515 21 93
Martin Arfvelin | martin.arfvelin@topp100.org | Telefon: 070-382 16 17
Paul Lindvall | paul.lindvall@topp100.org | Telefon: 070-211 44 82
Thommy Wilén | thommy.wilen@topp100.org | Telefon: 073-324 63 00

Aktuellt just nu

Cordinator stöttar Topp 100

Cordinator Medical Service AB är ett av de företag som stöttar Topp 100 och Linköpingsidrotten. De värnar om vikten av att röra på sig för…

Läs mer
Kommande event

Idrottsgalan 2020 - 24 januari

Fredag 24 januari 2020 genomförs vår årliga idrottsgala på Konsert&Kongress. Notera datumet! Mer information tillsammans med inbjudan kommer att skickas ut inom kort. Anmälan medlemsföretag…