Styrelse

Topp 100s styrelse består för närvarande av ordförande, vice ordförande och åtta ledamöter.
För kontakt, klicka på respektive namn för att skicka e-post.

Ordförande

Roger Ossmin | roger.ossmin@topp100.org | Telefon 070-314 94 86

Ledamöter

Anna Nestun | anna.nestun@topp100.org | Telefon: 072-559 01 81
Charlotte Rohlin | charlotte.rohlin@topp100.org | Telefon: 070-231 96 80
Ulf Sundin | ulf.sundin@topp100.org | Telefon: 070-932 31 49
John Bergmar | john.bergmar@topp100.org | Telefon: 072-213 27 33
Paul Lindvall | paul.lindvall@topp100.org | Telefon: 070-211 44 82
Thommy Wilén | thommy.wilen@topp100.org | Telefon: 073-324 63 00
Mats Dahlin | mats.dahlin@topp100.org | Telefon: 072-601 26 40
Anna Hjertstedt | anna.hjertstedt@topp100.org | Telefon: 070-480 67 80

Aktuellt just nu

Årets värdiga vinnare

Vid Topp 100:s Idrottsgala fick följande värdiga vinnare ta emot pris för idrottsåret 2021. Årets junior: Meja Örtengren, Golf Årets parasportidrottare: Maria Bjurström, Boccia Årets…

Läs mer
Kommande event

Topp 100-golfen 2022

Golfsäsongen närmar sig. Preliminärt kommer årets golftävling att genomföras i september. Vi återkommer med mer information.